İnfeksiyon Dünyası Çalıştay Logo 
Çalıştay Tarihi
İNFEKSİYON DÜNYASI ÇALIŞTAYI 2018’E AİT FOTOĞRAF GALERİSİ… 22-25 MART 2018, ANKARA
« Geri Dön
 

Resmi büyütmek için tıklayınız.

İNFEKSİYON DÜNYASI ÇALIŞTAYI 2018'E AİT
FOTOĞRAF GALERİSİ... 22-25 MART 2018, ANKARA

Dr. Mustafa Aydın ÇEVİK anısına düzenlenen İNFEKSİYON DÜNYASI ÇALIŞTAYI 2018; 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında Wyndham Ankara'da 674 katılımcıyla gerçekleşti.

İNFEKSİYON DÜNYASI ÇALIŞTAYI 2018'e ait fotoğraf galerisine oturum başlıklarına göre gruplanmış şekilde http://calistay2018.infeksiyondunyasi.org/Galeri linkinden veya İNFEKSİYON DÜNYASI ÇALIŞTAYI 2018 mobil aplikasyonunda yer alan "Foto Galeri" ikonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler İNFEKSİYON DÜNYASI...

http://calistay2018.infeksiyondunyasi.org

Değerli meslektaşlarımız,

22-25 Mart 2018 tarihleri arasında “İnfeksiyon Dünyası Çalıştayı 2018”i Ankara'da gerçekleştirdik. Bu yıl çok değerli meslektaşımız, büyük kaybımız Dr. Mustafa Aydın ÇEVİK'in vefatının 10. yılı olması sebebiyle özelleşiyordu. Yine hep birlikte bıraktığı "iz"i sürdük. Beklentilerimizin üstünde katılımcı sayısı ve her gün sabahtan akşama tamamen dolu salonlar ile Çalıştayımızı keyifle tamamladık. Her biri üzerinde ayrı ayrı düşünülerek, emek verilerek hazırlanan, tiyatrolaştırılmış ve kimi zaman video sunumlarıyla zenginleşen oturumların hakkını veren tartışmalar, bitmek bilmeyen sorularla başarılı bir bilimsel toplantıyı tamamlamanın huzurunu yaşıyoruz. Tüm konuların 4 günün el verdiğince kapsandığı Çalıştaya değerli meslektaşlarımızın ne denli gereksinim duyduğunu bir kez daha gördük. Bize bu huzuru yaşatan çok değerli 674 katılımcıya; onlara her biri diğerinden değerli bilimsel katkılar sağlayan konuşmacılara ve emeklerini, değerli zamanlarını esirgemeyerek her oturumun düzenlenmesinde aktif katılım gösteren oturum başkanlarına tekrar sonsuz teşekkürler. Çok daha başarılı nice Çalıştay'larda tekrar birlikte olmak dileğiyle.

Herkese sevgiler ve saygılar.

İnfeksiyon Dünyası Çalıştayı 2018 Çalıştay Başkanları
Prof. Dr. Dilek ARMAN
Prof. Dr. İsmail BALIK